OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XX NIEDZIELA ZWYKŁA

16 SIERPNIA 2020r.

1.      Dziś przeżywamy XX niedzielę zwykłą, jak w każdą III niedzielę miesiąca Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami rocznymi. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w  tygodniu o 7:00 i o 18:00

2.         W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Jacka

·         Wt. - bł. S. Sancji Szymkowiak Serafitki

·         Śr. – św. Jana Eudes

·         Czw. - św. Bernarda

·         Pt. – św. Piusa X

·         Sb. – N.M.Panny Królowej Świata

·         N. – bł Władysława Findysza – Uroczystości w Nowym Żmigrodzie o godz: 11.00.

3.         Bóg zapłać za ofiary złożone na remont ołtarza w ubiegłą niedzielę. Złożona została suma 6,350 zł.  Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i przeprowadzającym zbiórkę.

4.         Dziś zbiórka na pomoc poszkodowanym w katastrofie w Libanie. Serdecznie prosimy o ofiarność.

5.         Serdeczne podziękowanie za wykonanie wieńców dożynkowych, są one wyrazem wdzięćności P.Bogu za zebrane plony i zachowanie od nieszczęść i klęsk. Zapraszamy do udziału w dożynkach diecezjalnych w Rzeszowie, 30 sierpnia o godz: 12:00. Serdeczna prośba do kosynierów o udział w diecezjalnych dożynkach. Dziękujemy Panom strażakom z Bieździedzy i z Bieździadki za pokierowanie ruchem i porządek w czasie dożynkowej Mszy św.

6.         Solenizantom życzymy wielu łask Bożych, a gościom miłego pobytu w tych ostatnich dniach wakacji.

7.         Nabożeństwa w tygodniu: w środę Nowenna do M.B.N. Pomocy, w piątek do Miłosierdzia Bożego.

8.         Przypominamy o obowiązku zkrywania twarzy (nosa i ust) w świątyni, oraz o dystansie społecznym. Jeśli ktoś ma życzenie przyjmować komunię Świętą na rękę, prosimy  podejść do kapłana w pierwszej kolejności.

9.         Od jutra, w naszej parafii następuje zmiana proboszcza, przybywa ks. Zbigniew Preizner.

10.     Z naszej wspólnoty odszedł w minionym tygodniu do wieczności śp. Tadeusz Lechawar, pogrzeb odbędzie się jutr (17.08) o godz.15:00, pół godziny wcześniej wyprowadzenie ciała. Wieczny odpoczynek …

11.     Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację dożynkową i kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy następujące osoby panie: Mokrzycka Ewelina, Poziemska Anna, Szczyrba Renata, Szpak Marzena, Rączka Iwona, Sypień Maria, Mamreoł Urszula, Skocz Teresa, Lisowska Maria, Lisowska Stanisława, Urban Krzystyna Pruchnik Halina.

12.     Ogłoszenia ………..  zguba na cmentarzu

13.     Ogłoszenia i intencje wywieszone są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii

14.     Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>