OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 LUTY 2020r.

1.        Dziś VI niedziela zwykła. Trzecia niedziela miesiąca, modlimy się za zmarłych wypominanych. Msze św. w dniu dzisiejszym jeszcze o godz:.9:00; 11:00; 17:00 Msze św. w tym tygodniu: o godzinie 7:00 i 17:00. Jest to druga niedziela adoracyjna w ramach 40 godzinnego nabożeństwa przygotowującego nas na Wielki Post.

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·           Pn. – wsp. św. siedmiu założycieli Zakonu Braci Serwitów

·           Wt. - św. Konstancji i Flawiana

·           Śr. – nowenna do M.B.N. pomocy

·           Czw. – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i za powołanych

·           Pt. – wsp. św. Piotra Damiana – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·           Sb. – święto Katedry św. Piotra

·           N. – VII niedziela zwykła, ostatnia lutego i ostatnia niedziela adoracyjna w ramach 40 godzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem.

3.        Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na remonty, konserwację kościoła i obiektów sakralnych, oraz na ogrzewanie. Złożona suma wynosi 9260 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.

4.        Bóg zapłać wszystkim, którzy w Dniu  Chorych przywieźli chorych do kościoła umożliwiając im uczestniczenie we Mszy świętej, przyjęcie namaszczenia i komunii świętej. Bóg zapłać dzieciom ze szkolnego Koła Caritas, za wspólną modlitwę i pomoc chorym, oraz pani Beacie Biernackiej za opiekę nad nimi.

5.        Już dziś informujemy, że począwszy od I niedzieli W. Postu, czyli od 1 marca,  rozpocznie się w naszej parafii Kurs Przedmałżeński, dla przygotowujących się do małżeństwa w najbliższym czasie. Taki kurs w parafii odbywa się co 2 lata, chciejmy z niego skorzystać, aby póżniej nie było problemów w kancelarii parafialnej w tej czy innej parafii.

6.        Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów Szkoły Podstawowej odbędą się od 4 - 6 marca, Rekolekcje Parafialne rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu 29 marca.

7.        Spotkania: Pn. - schola; Wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. - KSM; Pt. – kl. VIII, w ramach przygotowańdo sakramentu bierzmowania.

8.        Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.        Ogłoszenia ………………….

10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek proszone są panie:. Kaszycka Irena, Stasiowska Elżbieta, Urban Danuta, Krajewska Stanisława, Wilisowska Anna, Raś Magdalena, Kulig Lucyna, Sypień Beata, Salacha Wiesława, Świszcz Grażyna.

11.    Ogłoszenia, zapowiedzi i intencje przeczytamy na tablicy ogłoszeń, nas stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej

12.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Program Adoracji 40 - godzinnego Nabożeństwa: 16.02 i 23.02. 2020r.

– 7:00 – Msza Święta - adoracja do godz. 9:00

–  9:00 Msza św. i adoracja do godz. 11:00

– 10:00 - Dzieci i uczniowie Szkoły Podstawowej kl. 0 – VI przychodzą na adorację na godz: 10:00  i zostają na Sumę – po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00

– 12:00 – 13:00 -  ojcowie;

–13:00 – 14:00 - młodzież szkół średnich, młodzież kl. VII i VIII przygotowująca się do bierzmowania oraz KSM

– 14:00 – 15:00 -  Róże Różańcowe z Bieździadki

15:00 – 16:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, Ruch Rodzin Nazaretańskich

– 16:00 – 17:00 -  Róże Różańcowe z Bieździedzy; godz. 17:00 Nieszpory Eucharystyczne, - zakończenie adoracji, Msza św.