OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  III NIEDZIELA ADWENTU 15.12.2019r.

1.      Przeżywamy  III niedzielę Adwentu „Gaudete” i III niedzielę miesiąca grudnia. Msze święte dziś jeszcze o godzinie 9.00;11.00;17.00.  Msze św. w dni powszednie tygodnia: o 6:30 godzinki o N.M.P, po nich bezpośrednio Msza święta z Nowenną do Dzieciątka Jezus; wieczorem Msza święta o godz.: 17:00 z Nowenną do Dzieciątka Jezus, połączona z nabożeństwami. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wynagrodzenie za pracę sióstr Serafitek w naszej parafii. Prosimy o ofiarność. Modlimy się za zmarłych wypominanych.

2.      W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus

·         Wt. – rozpoczęcie II części Adwentu

·         Śr. – nowenna do M.B. N. Pomocy - Spowiedź Adwentowa w parafii

·         Czw. - modlimy się o powołania i za powołanych.

·         Pt. – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·         Sb. - św. Piotra Kanizjusza

·         N. – IV niedziela adwentu.

3.      Dziś jak było zapowiadane msza święta wieczorna będzie odprawiana po łacinie.

4.      Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i zbierającym na prace w kościele i parafii, oraz na ogrzewanie kościoła. Zebrana suma wynosi 8280zł. Bóg zapłać.

5.      Serdeczne podziękowanie za ofiary złożone do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie, zebrano sumę 380 zł i 50gr. zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.

6.      Do chorych udajemy się w piątek 20 grudnia od godziny 8:30.

7.      Serdecznie zapraszamy na msze święte roratnie.

8.      Bóg zapłać ofiarodawcom darów dla potrzebujących „Torby Miłosierdzia”, panie z Caritas, Caritas szkolnego, lub sami  przekażmy potrzebującym.

9.      Spowiedź adwentowa w środę 18 grudnia od 9:00 – 12:00  i od 14:00 – do 17:00 z przerwami o 10:30 i 15:30.

10.  Pan kościelny i pan organista serdecznie dziękują mieszkańcom parafii których odwiedzili roznosząc opłatki za życzliwe przyjęcie i ofiary złożone z tej okazji.

11.  Ogłoszenia ………………strażacy……Rodziny które się zapisały na świeczki, proszone są o ich odebranie w zakrystii.

12.  Bóg zapłać za udział we wczorajszych nieszporach adwentowych zapraszamy za tydzień

13.  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek  po Mszy wieczornej prosimy panie: Lechwar Danuta, Gwiżdż Beata, Pepera Ewa, Kozik Magdalena, Kaleta Anna, Kaleta Edyta, Michalec Lidia, Michalska Anna, Śliż Elżbieta, i pan Śliż Łukasz.

14.  Ogłoszenia, intencje, zapowiedzi  przeczytamy w gablocie, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

15.  Spotkania: Pn. – schola; wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich; czw. – KSM.

16.  Intencje mszalne  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

PRZEZNACZONE WYŁĄCZNIE DO UZYTKU WEWNĘTRZNEGO.