OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 PAŹDZIERNIKA 2017r.

1.        Dziś przeżywamy  XXVIII niedzielę zwykłą, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, modlimy się za zmarłych wypominanych . Msze św. w dniu dzisiejszym jeszcze o godz: 9:00, 11:00. O godz: 16:30 – Różaniec i Msza św. W tygodniu codziennie rano o 6:30 Różaniec i Msza św. , po południu o 17:00 – Różaniec i Msza św.

2.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – św. Jadwigę Śląską patronkę naszej parafii

·         Wt.– św. Ignacego Antiocheńskiego

·         Śr. – św. Łukasza Ewangelisty - imieniny siostry przełożonej, modlitwy w intencji służby zdrowia

·         Czw. – św. Jana de Brebef i Izaaka Jogues i współbraci

·         Pt. - św. Jana Kantego

·         Sb. – bł. Jakuba Strzemię

·         N. – św. Jana Pawła II papieża – XXIX N.zwykła - niedziela misyjna – składka na misje.

3.        W poniedziałek oddając cześć św. Jadwidze Śląskiej patronce naszej parafii, przeżywamy odpust parafialny. Z tej racji w naszym kościele możemy zyskać odpust, czyli darowanie kary doczesnej za grzechy, dla duszy w czyścu cierpiącej. Msze św.: o godz: 7:00;9:00;11:00 suma z procesją;17:00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza święta.

4.        Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace w kościele. Zebrano kwotę 8110 zł. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, oraz przeprowadzajacym tę zbiórkę.

5.        Serdeczne podziękowania wolontariuszom z KSM zbierającym do puszek w Dzień Papieski na Fundusz  Stypendialny. Złożona została suma 800 zł. Bóg zapłać. Dziękujemy Państwu Młodym i ich rodzicom za dar stołu, oraz za kwiaty. Bóg zapłać siostrom z Róży pw. św. Anny/p.Zofii Szczyrba/ za ofiarę 100 zł na światło

6.        Jak było zapowiadane 1 listopada przy cmentarzu komunalnym w Bieździedzy będzie przeprowadzona kwesta do puszek z przeznaczeniem na dalsze prace w naszym parafialnym kościele. Serdecznie prosimy o ofiarność. Równocześnie prosimy chętnych do pomocy w przeprowadzeniu  kwesty, prosimy o zgłoszenia do kancelarii, lub do radnych. Zasada jest prosta jeśli my nie będziemy prowadzić tej kwesty to uczynią to inni na swoje własne cele.

7.         W obecną niedzielę jest przeprowadzone liczenie wiernych uczęszczających na Msze święte i przyjmujących komunię świętą.

8.        Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, Róże Różańcowe, dzieci i młodzież.

9.        W piątek przeżywaliśmy dekanalne nabożeństwo fatimskie, Bóg zapłać wszytkim za włączenie się w różnym charakterze w jego przebieg, prowadzący siostrom z Róży p. Ireny Leśniak, uczestnikom za wspólną modlitwę. Bóg zapłać panom strażakom za zabezpieczenie trasy procesji. Jutro zapraszamy na msze święte i procesję odpustową po sumie.

10.    Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. + Helena Sarnecka – wieczne odpoczywanie …

11.    Dziękujęmy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania na wtorek i piątek proszone są panie: Wrona Teresa, Wrona Barbara, Młodecka Janina, Młodecka Lidia, Gruchacz Barbara, Gruchacz Teresa, Sikora Stanisława, Sikora Wioletta, Biernacka Beata, Urban Stefania.

12.    Spotkania: Pn. godz: 16:15 – Oaza; Schola - po Mszy św.; Wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw.KSM; Pt. – kl. III Gimnazjum; Sb - od:8:00 - 9:00 ministranci, lektorzy; 9:00 – 10:00 kandydaci; o 10:00. – Kółko misyjne.

13.    Ogłoszenia …………………………….

14.    Ogłoszenia, intencje można przeczytać na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii i gazetce parafialnej.

15.    Intencje Mszy świętych  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>