OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 LIPCA 2018r.

1.      Dziś XV niedziela zwykła, III niedziela miesiąca. Przed każdą mszą świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki roczne. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.:  9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tygodniu o 7:00 i o 18:00

2.      W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – wsp. N.M.P. z Góry Karmel

·         Wt. – wsp. św. Aleksego

·         Śr. – św. Szymona z Lipnicy

·         Pt. – bł. Czesława

·         Sb. – św. Wawrzyńca z Brindisi, św. Apolinarego

·         N. – św. Marii Magdaleny – odpust w Brzyskach. Suma o godz: 11:30

3.      W przyszłą niedzielę jak co roku po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i modlitwy za kierujacych za wstawiennictwem św. Krzysztofa. W czasie poświęcenia zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w zakupie samochodów dla misjonarzy w ramach akcji „Miwa”.

4.      Serdeczne podziękowania za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kontynuację prac, widzimy powoli zmiany, ale dużo zależy od naszej ofiarności. Zebrano kwotę 7170zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierajacym. Trwa konserwacja kamiennego epitafium.

5.      Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafiii wiele miłych wspomnień. Szczególnie Oazie „Dzieci Bożych”, którzy dziś kończą pobyt w naszej parafii. Bóg zapłać ks. Moderatorom za pomoc w parafii, klerykowi, animatorom i animatorkom, szczególnie wszystkim uczestnikom Oazy.

6.      Nabożeństwa w tygodniu – Nowenna do M.B Nieustajacej Pomocy w środę; modlitwy o powołania w czwartek; Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek.

7.      Ostatnia niedziela zapisów na pieszą pilgrzymkę do Częstochowy.

8.      Bóg zapłać Państwu Młodym i rodzicom za dar stołu.

9.      Dziękujemy za sprzątanie kościoła, dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy panie:Krawczyk Annę, Szpak Annę, Biernacką Annę, Kaleta Janinę, Kolbusz Elżbietę, Ramut Krystynę, Smalara Jadwigę, Biernacką Małgorzatę, Jarecką Renatę, Kopera Małgorzatę.

10.  Ogłoszenia ……………wyjazd na powitanie pielgrzymów………….

11.  Zapowiedzi, ogłoszenia i intencje wywieszone są na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i na kserokopiach.

12.   Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>