OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 LIPCA 2019r.

1.        Dziś XV niedziela zwykła, II niedziela miesiąca. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.:  9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tygodniu o 7:00 i o 18:00

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Bonawentury

·         Wt. -  wsp. N.M.P z Góry Karmel

·         Śr. - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

·         Czw. – św. Szymona z Lipnicy

·         Pt. – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·         Sb. – bł. Czesława

·         N. –  XVI Niedziela Zwykła, wsp. św. Wawrzyńca z Brindisi.

·         W przyszłą III niedzielę miesiąca będziemy modlić się za zmarłych wypominanych i za ofiary wypadków drogowych.

3.        W przyszłą niedzielę 21 lipca jak co roku po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów i modlitwy za kierujących za wstawiennictwem św. Krzysztofa. W czasie poświęcenia zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w zakupie samochodów dla misjonarzy w ramach akcji „Miwa”.

4.        Dziś jak w każdą II niedzielę miesiąca tradycyjna zbiórka na kontynuacje prac w kościele i w parafii, zebranie Rady Parafialnej na plebanii o godz: 15:00

5.        Bóg zapłać za ofiary na swiatło: siostrom z Róży pw. św. Teresy /p. Anny Matysik/- 150 zł; z Róży p.Ludwiki Maczuga – 100zł; z Róży p. Józefy Kuryj – 50zł.

6.        Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii wiele miłych wspomnień. Szczególnie Oazie „Nowego Życia”, którzy dziś kończą pobyt w naszej parafii. Bóg zapłać ks. Moderatorom za pomoc w parafii, klerykom, animatorom i animatorkom, szczególnie wszystkim uczestnikom Oazy.

7.        Nabożeństwa w tygodniu – Nowenna do M.B Nieustającej Pomocy w środę; modlitwy o powołania w czwartek; Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek.

8.        Już dziś zapowiadamy, że odpusty u sąsiadów odbędą się w Brzyskach – w pn. 22 lipca suma o godz: 11:30; w Kołaczycach – w pt. 26 lipca suma o godz: 11:00.

9.        Dziękujemy za sprzątanie kościoła, dekorację kwiatami. Do sprzątania na poniedziałek i piątek prosimy panie: Buczyńską Teresę, Janik Małgorzatę, Skocz Helenę, Madej Urszulę, Pałys Katarzynę, Rączka Barbarę, Pałys Agatę, Jabłońską Zofię, Liszka Krystynę i pana Malikowskiego Jana.

10.    Ogłoszenia ……………wyjazd na powitanie pielgrzymów………….

11.    Zapowiedzi, ogłoszenia i intencje wywieszone są na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce.

12.    W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. +Anna Żygłowicz – wieczne odpoczywanie…..

13.    Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>