IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r.

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i po Gorzkich Żalach o godz. 16:00. W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i o godz. 17:00.

2.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16:00, a bezpośrednio po nich Msza Św.

3. W tym tygodniu wspominamy:

Pt: uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W III piątek miesiąca po Mszy Św.porannej Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. Dziś zbiórka na potrzeby parafii. Proszę zaznaczyć czy potrzebne pokwitowanie.

5. W przyszłą niedzielę podczas Gorzkich Żali będzie zbierana składka na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

6.  W niedzielę 21 marca po Sumie zapraszamy na koncert organowy pieśni wielkopostnych.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Lisowską. Wieczne odpoczywanie...

8. W kancelarii parafialnej są do odebrania potwierdzenia wpłat na cele parafii za miesiąc luty i wcześniejsze.

9. W tym roku w maju jak Pan Bóg pozwoli kl. Tomasz Sienicki  przyjmie święcenia diakonatu. W związku z tym radosnym wydarzeniem Rektor Seminarium Duchownego w Rzeszowie kieruje zapowiedź  ( odczytać pismo).

10. Młodzież z naszej parafii otrzyma Sakrament Bierzmowania w Kołaczycach 27 kwietnia 2021 r. o godz. 17:00. Sakramentu udzieli Bp Edward.

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: PT. Agnieszka Kulig, Wiesława Ochałek. Elżbieta Stasiowska, Danuta Urban, Anna Wilisowska, Magdalena Cieklińska, Beata Sypień, Lucyna Kulig, Wiesława Salwa, Janina Krajewska.
Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie.