OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     

VI Niedziela zwykła 14.02.2021 r. 

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i o godz. 17:00.

2.  W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy 40- dniowy okres Wielkiego Postu; czasu , w którym  przez Słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego przygotowujemy się do Świąt Paschalnych. W środę Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7:00, 10:00 i 17:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły: dwa posiłki lekkie i jeden do syta oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 

3.  Zachęcamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30 

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16:00, a bezpośrednio po nich Msza Św. 

Za udział w tych nabożeństwach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. 

Rekolekcje parafialne odbędą się w dniach 5-7 marca 2021 r.

4.  Dzisiaj comiesięczna zbiórka na potrzeby parafii. Można to uczynić składając datek do skrzynki z dopiskiem czy potrzebne jest potwierdzenie lub wpłacając na konto.
 
5. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o przekazywanie 1% podatku na rzecz Caritas Bliźni w Potrzebie. Caritas wspiera finansowo leczenie chorych i niepełnosprawnych, pomaga najbiedniejszym w wykupieniu lekarstw, udziela pomocy poszkodowanym w pożarach czy powodzi. 
 
 6W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Z racji Drogi Krzyżowej  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie po Mszy Św. porannej.   
 
9.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: PT. Ochałek Małgotzata, Kluzowicz Barbara, Baran Elżbieta, Palar Monika, Jamrogowicz Jadwiga, Fara Elżbieta, Binkowicz Urszula, Wilisowska Lidia, Lechwar Paweł, Ochałek Teresa. 
 
Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie.