OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     

XI Niedziela Zwykła 13.06.2021 

 

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00, 17:00. W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00.  Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa po Mszy Św. wieczornej.   

2. W tym tygodniu wspominamy: 

      Pn.- wsp. bł. Michała Kozala BM 

     Czw.- wsp. św. Alberta Chmielowskiego  

3. Dziś comiesięczna zbiórka na potrzeby naszej parafii. Można to uczynić wpłacając na konto lub wrzucając ofiarę do skrzynki z dopiskiem czy potrzebne jest potwierdzenie.  

4. Dzisiaj także decyzją Ks. Biskupa będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na wsparcie  remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie. Proszę Panie z Caritas o pomoc w zorganizowaniu tej zbiórki.  

5. Caritas Diecezji Rzeszowskiej rozprowadza cegiełki jako wsparcie  wakacyjnego odpoczynku dzieci z biednych rodzin. Sugerowany koszt cegiełki to min. 5 zł. Zachęcamy ofiarodawców o wsparcie tej ideii. W przyszłą niedzielę będzie możliwość nabycia takiej cegiełki. Bardzo proszę Panie z Caritas, aby pomogły w tym ważnym dziele. 

6. W tym tygodniu III piątek miesiąca. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy Św. wieczornej.  

7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiarę na energię elektryczną z Róży P. Józefy Kuryj 130 zł.   

8. Dar ołtarza rodziców i dzieci pierwszokomunijnych 1300 zł i dar ostatnio bierzmowanych 500 zł zostanie przeznaczony na nowe obicie ławek w kościele. Zajmiemy się tym po wakacjach.  

9. Pożegnaliśmy śp. Janinę Krajewską. Wieczne odpoczywanie...  

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Wilisowska Danuta, Wilisowska Elżbieta, Kolbusz Bernadetta, Szewczyk Urszula, Błażej Aldona, Fundakowska Elżbieta, Gajda Agnieszka, Matyjas Danuta, Liszka Teresa, Midura Marlena.  

  Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...