OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 LISTOPADA 2017r.

1.        Dziś XXXII niedziela zwykła, II niedziela miesiąca, tradycyjna zbiórka na remont i konserwację kościoła oraz  obiektów sakralnych. Również dzisiaj obchodzimy IX Dzień Solidarności
z Kościołem Prześladowanym
– zbiórka do puszek na ten cel będzie w przyszłą niedzielę. Prosimy KSM o jej przeprowadzenie.

2.        Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 16:30 Różaniec i Msza św. wieczorna. Msze św. w tygodniu o 7:00 i o 17:30. Wypominki czytane są codziennie rano o 6:30 i Msza św.; po południu o 17:00 i Msza św. Dziś o godz: 15:00 spotkanie Rady Parafialnej.

3.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męcz. polskich

·         Wt. – bł. Marii Luizy Merkert

·         Śr. - św. Alberta Wielkiego

·         Czw. - rocznica poświęcenia Rzymskich Bazyli Piotra i Pawła,

·         Pt. - św. Elżbiety Węgierskiej

·         Sb. -  bł. Karoliny Kózkówny – drugorzędnej patronki diecezji – ucałowanie relikwi

·         N. – XXXIII Niedz. Zwykła, - bł. Salomei - III Niedziela miesiąca, czytane będą wypominki przed każdą Msza świętą i odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.        Nabożeństwa w tygodniu: nowenna do M.B.N.Pomocy w środę; w piątek do M.Bożego.

5.        Przez cały miesiąc czytane są wypominki i odmawiany różaniec. Pamiętajmy o zmarłych.

6.        W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy I Światowy Dzień Ubogich po hasłem:”Nie miłujmy słowem, ale czynem”.

7.        Przypomina się ministrantom o obowiązku służenia w dni powszednie zwłaszcza rano.

8.        Za dwa tygodnie 26 listopada w naszym kościele wygłosi kazania ks. Marek Płaziński i poprosi o pomoc w budowie kościoła w Sowinie.

9.        Zachęcamy do złożenia podpisu popierającego akcję „Zatrzymaj Aborcję”. Listy znajdują się na ołtarzach bocznych.

10.    Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kościoła i dekoracje kwiatami. Na poniedziełak i piątek do sprzątania proszone są panie: – Słonka Jadwiga, Nizioł Alina, Skórska Jadwiga, Słonka Małgorzata, Palar Izabela, Palar Marta, Sambora Renata, Bartusiak Lucyna, Sękowska Maria, Mamroł Aneta.

11.    Ogłoszenia :  ……….. …siostra.............................................................

12.    Do nabycia kalendarze rolnicze w zakrystii.

13.    Spotkania: godz: 16:15 – Oaza, po Mszy św. schola; wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; czw. – KSM; pt. kl. III Gimnazjum; sb. - godz: 8: 00. – Lektorzy i animatorzy: 9:00. – Ministranci ; 10:00 – Kółko misyjne

14.    Ogłoszenia, intencje przeczytamy na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej i w gazetce parafialnej.

15.    INTENCJE MSZALNE >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>