OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 12.08.2018r.

1.      Dziś przeżywamy drugą niedzielę miesiąca sierpnia. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.  9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00, oprócz środy.

2.      W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Poncjana i Hipolita

·         Wt. – św. Maksymiliana Marii Kolbe – odpust we Wróblowej

·         Śr. - Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P – M. B. Zielnej

·         Czw. – św. Stefana Węgierskiego

·         Pt. – św. Jacka

·         Sb. – bł. Siostry Sancji Szymkowiak Serafitki

·         N. – XX niedziela zwykła, św. Ludwika - trzecia niedziela miesiąca modlimy się za zmarłych wypominanych.

3.      Jak co miesiąc dziś zbiórka na kontynuację prac konserwatorskich w kościele i w parafii.

4.      Przypominamy o przygotowaniu wieńców dożynkowych

5.      W Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P./środa/ mamy obowiązek uczestniczyć we mszy świętej. Msze święte w tym dniu, tak jak w niedzielę o godz: 7:00; 9:00;11:00 i 17:00. Po każdej mszy świętej poświęcenie wiązanek z ziół, kwiatów, owoców i zbóż, a po sumie wieńców dożynkowych. . Serdeczna prośba, aby nie zajmować na sumie miejsc przed ołtarzem, pozostawić dla delegacji z wieńcami.

6.      Serdeczna prośba do panów strażaków o zabezpieczenie parkingu przed kościołem w Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. przed sumą, aby nie parkować samochodów, podwozimy osoby starsze i odjeżdżamy na inne miejsce, aby nic się nie stało.

7.      Zachęcamy do zachowywania trzeźwości w miesiącu sierpniu.

8.      Wszystkim solenizantom, składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych, gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii.

9.       Bóg zapłać za kwiaty ogrodowe wszystkim ofiarodawcom.

10.  Państwu młodym i rodzicom Bóg zapłać za dar stołu.

11.  Nabożeństwa w tygodniu: w środę Nowenna do M.B.N. Pomocy, w czwartek modlimy się o powołania i za powołanych, w piątek do Miłosierdzia Bożego.

12.  Dziękujemy za dekorację kwiatami i sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy następujące osoby: Antas Beata, Żyra Danuta, Lisowska Jadwiga, Sypień Zdzisława, Rusztowicz Józefa, Berowska Jadwiga, Kosiba Maria, Kaleta Anna, Rak Monika, Nowak Lucyna.

13.  Ogłoszenia, zapowiedzi, intencje  wywieszone są w gablotce ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

14.  Ogłoszenia ………………………………

15.  Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>