OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 LIPCA 2020r.

1.      Dziś przeżywamy XV niedzielę zwykłą, II niedzielę miesiąca lipca. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tygodniu o 7:00 i 18:00.

2.      W tym tygodniu wspominamy:

·      Pn. – św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników

·      Wt. - św. Henryka i św. Kamila de Lellis

·      Śr. - św. Bonawentury

·      Cz. -  wsp. N.M.P. z Góry Karmel

·      Pt. – św. Aleksego

·      Sb. - św. Szymona z Lipnicy

·      N. – XVI Niedziela, III niedziela miesiąca lipca.

3.      Jak w każdą drugą niedziele miesiąca, dziś zbiórka na kontynuacje prac konserwatorskich, oraz bieżące potrzeby.

4.      Dziś o godzinie 15:00 nadzwyczajne zebranie Rady Parafialnej, serdeczna prośba o obecność.

5.      Bóg zapłać za ofiary na światło: od sióstr z Róży pw. św. Heleny/ p. Heleny Michalec/ - 150zł; od sióstr z Róży pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus /p. Anny Matysik/ -- 150 zł.

6.      W okresie wakacyjnym Msze święte łacińskie są odwołane.

7.      W przyszłą niedzielę, jak w każdą III niedzielę miesiąca modlimy się za zmarłych czytając wypominki i odmawiajac Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

8.      Trwają wakacje, odpoczywając nie zapominajmy o modlitwie codziennej i niedzielnej Mszy św. przypominamy ministrantom o obowiązku służenia w dni powszednie, przychodzi niewielu i to przeważnie stali, pozostali są nieobecni. Rodziców prosimy o pomoc.

9.      Przypominmy, że w związku z pandemią, w kościele nadal obowiązują maseczki i dystans społeczny.

10.  Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii.

11.  Bóg zapłać Państwu Młodym i rodzicom za sfinansowanie dekoracji kościoła i za dar stołu.

12.  Nabożeństwa w tygodniu – Nowenna do M.B Nieustającej Pomocy w środę; Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek

13.  Serdecznie zachęcamy do udziału w dzisiejszych wyborach prezydenckich.

14.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy następujące osoby: Stasiowska Janina, Stasiowska Łucja, Smalara Urszula, Leśniak Lidia, Kaleta Ewa, Włodarczyk Maria, Lechwar Anna, Leśniak Ewa, Ochałek Jadwiga, Urban Lucyna.

15.  Ogłoszenia: …..……

16.  Zapowiedzi, ogłoszenia i intencje wywieszone są na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej i w gazetce parafialnej.

17.   Intencje mszalne: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>