XV Niedziela Zwykła 11.07.2021

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00, 17:00 . W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00.

2. W tym tygodniu wspominamy:

Pn.- wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu BM

Wt.- wsp. Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Czw.- wsp. Św. Bonawentury

Pt-  wsp. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel - III piątek miesiąca- Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. Dzisiaj comiesięczna zbiórka na potrzeby parafii.

4.  W ostatnią niedzielę na poszkodowanych w pożarze w Niżnej Białej do puszek zebrano 2.235zł 97gr. Bóg zapłać ofiarodawcom i  Paniom z Caritasu za przeprowadzenie zbiórki.

5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via. Proszę Panie z Caritas o pomoc w przeprowadzeniu tej zbiórki. Tutaj dokonamy pewnej zmiany. Proszę, aby Panie przekazywały puszki Księdzu a przed Mszą Św. odbierały od Księdza.

6. Podziękowanie Panu Markowi Hendzel za odnowienie katafalku. Był poobijany i zniszczony a teraz jest jak nowy.

7. Podziękowanie za ofiarę na energię elektryczną siostrom z Róży Św. Anny/ P. Zofii Szczyrba 150 zł. Bóg zapłać!!

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Filip Elżbieta, Sienicka Elżbieta, Stasiowska Łucja, Stasiowska Janina, Smalara Urszula, Leśniak Lidia, Kaleta Ewa, Leśniak Ewa, Ochałek Jadwiga, Lechwar Anna.

Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...