OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU  10.12.2017r.

1.              Przeżywamy  II  niedzielę grudnia, jest to również II niedziela Adwentu. Dziś modlimy się za kościół na Wschodzie, do puszek składamy ofiary, jako pomoc naszym rodakom, mieszkających na obczyźnie. Msze święte w dniu dzisiejszym o godz.: 9.00; 11.00; 17.00.Msze święte w tygodniu: codziennie godzinki o 6:30 po nich Msza święta Roratnia. Po południu Msza święta o godz.: 17:00.

2.              W liturgii tygodnia wspominać będziemy:

·                Pn. – św. Damazego

·                Wt. – N.M.P. z Guadelupe

·                Śr. – św. Łucji – 36 rocznica wprowadzenia stanu wojennego modlimy się za Ojczyznę – nowenna do M.B.N.Pomocy

·                Czw. – św. Jana od Krzyża – modlitwy o powołania i za powołanych

·                Pt. – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·                Sb. – Rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus

·                N. – III niedziela miesiąca – III niedziela adwentu „Gaudete”Radości.  W nadchodzącą niedzielę tj. 17 grudnia, jak co roku składka przeznaczona, na wynagrodzenie za posługę w naszej parafii Siostrom Serafitkom. Prosimy o ofiarność. Będą czytane wypominki roczne  i odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3.              Dziś tradycyjna zbiórka na prace w kościele i w parafii obiektów sakralnych. Przypominamy, że te zbiórki są przeznaczone na ten cel, oraz na ogrzewanie kościoła.

4.              Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w roratach. Dzieci przychodzące rano, lub wieczorem otrzymują obrazki. Zachęcamy do przynoszenia lampionów rano i wieczorem.

5.              Bóg zapłać młodzieży z Gimnazjum za roznoszenie i sprzedaż świec wigilijnych, oraz zbieranie ofiar na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Zapraszamy następnych.

6.              Bóg zapłać siostrom z Róży pw. św. Wiktorii za ofiarę na światło 100 zł.; oraz siostrom z Róży p. Danuty Wójtowicz za ofiarę 100 zł na światło.

7.              Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

8.              Adwentowa spowiedź parafialna będzie miała miejsce 22 grudnia w piątek.

9.              Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i dekorację. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są następujące  osoby: panie: Elżbieta Kopeć, Katarzyna Łodzińska, Krystyna Hendzel, Anna Sypień, Irena Kutyna, Maria Wilisowska, Halina Kulig, Maria Kulig, Ewa Krajewska,  – oraz pan: Wilk Krzysztof.

10.          Spotkania: Pn. - po Mszy św. schola; Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Pt. – 12:30 Oaza w szkole; po Mszy św. - kl. III Gimn.; Sb. - godz: 8: 00. – Lektorzy, animatorzy i ministranci: 10:00 – Kółko misyjne

11.          Ogłoszenia ……………………………………………………..

12.          Zapowiedzi, intencje, ogłoszenia wywieszone na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

13.          Msze święte w tygodniu: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>