OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  10 LISTOPADA 2019r.

1.      Dziś przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą. Jak w każdą II niedzielę miesiąca zbiórka na dalsze prace w kościele parafii, Dzisiaj obchodzimy  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Sudanie Południowym prowadzona jest dziś po Mszach świętych.

2.      Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Wypominki czytane są pół godziny przed każdą Mszą św. W tygodniu: rano o 6:30 wypominki i Msza święta; wieczorem o 17:00 wypominki i Msza święta.

3.      W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – św. Marcina z Tours - obchodzimy 101 Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości po przeszło stu latach rozbiorów. W czasie Mszy świętej o godz: 17:00 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny w tych trudnych czasach. Serdecznie zapraszamy na tę wspólną modlitwę. Gminne obchody Dnia Niepodległości w Kołaczycach rozpoczną się Mszą Świętą o godz: 11:00.

·         Wt. - św. Jozafata Kuncewicza

·         Śr. – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polskich – nowenna do M.B.N.Pomocy

·         Pt. -  św. Alberta Wielkiego – nabożeństwo do Miłosierdza Bożego

·         Sb.- rocznica poświęcenia Rzymskich Bazylik świętych Apostołów Piotra i Pawła, oraz wspomnienie M.Boskiej Ostrobramskiej i św. Małgorzaty Szkockiej

·         N. – św. Elżbiety Wegierskiej - III Niedziela miesiąca, czytane będą wypominki roczne przed każdą Mszą świętą i odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Bóg zapłać jeszcze raz za złożone ofiary z okazji wypominek. Przeżywać będziemy trzeci Światowy Dzień Ubogich. Wieczorem Msza święta w jezyku łacińskim jak w każdą III niedzielę miesiąca

4.      W przyszłą niedzielę kazania wygłosi i zbierze składkę na budowę kościoła w Sowinie proboszcz tej parafii ks. Marek Płaziński. Prosimy o ofiarność.

5.      Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

6.      Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kościoła i dekoracje kwiatami. Na poniedziałek i piątek do sprzątania prosimy są: panie: Ochałek Bernadetta, Krajewska Barbara, Krajewska Maria, Krajewska Medarda, Berowska Justyna, Łętowska Zofia, Marcisz Agata, Wilisowska Elżbieta, Ochałek Krystyna i pan Gozdecki Henryk.

7.      Ogoszenia ……………ognisko……………………………

8.      Sołtys Bieździadki informuje, że 14 listopada w czwartek można dokonać wpłaty IV raty podatku w Domu Ludowym od godziny 15:30.

9.      Spotkania: pn. – schola  wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; czw. – KSM; pt. – kl.VII SP; sb. - o  godz: 10:00. – ministranci.

10.  Ogłoszenia i intencje można przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

11.  Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>