OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  X NIEDZIELA ZWYKŁA  10 CZERWCA 2018r.

1.        Dziś X niedziela zwykła, II niedziela miesiąca. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i 17:00, Msze św. w tygodniu o 7:00 i o 18:00. Codziennie po mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·           Pn.-  św. Barnaby Ap.

·           Wt. – bł. męcz. II wojny światowej - z archidiecezji przemyskiej pochodzą:  bł; Julian Nowowiejski; bł. ks. Roman Sitko; bł. ks. Józef Kowalski; bł. Stanisław Starowieyski; bł. Natalia Tułasiewicz.

·           Śr. - św. Antoniego z Padwy. Nowenna do M.B.N.Pomocy. Nabożeństwo fatimskie w Januszkowicach o godz: 19.00.

·           Czw. – bł. Michała Kozala

·           Pt. – bł. Jolanty  - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·           Sb. – wsp. N.M.P. w sobotę

·           N. - XI niedziela zwykła, III niedziela miesiąca. Modlimy się za zmarłych wypominanych.

3.        Dziś zbiórka na remont i konserwację kościoła. Starajmy się włączyć swoim udziałem i ofiarą w te prace, aby nasz kościół był piękny z zewnątrz jak i w środku.

·           Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach i procesjach  Oktawy Bożego Ciała, siostrom zakonnym pomagajacym w procesji, dzieciom i ich rodzicom, mogło być więcej przez cały tydzień oktawy, a nie tylko w ostatnim dniu. Dziękujemy noszącym feretrony, sztandary i baldachim, służbie liturgicznej, wszystkim za wszystko Bóg zapłać.

4.        Wszystkim solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki świętych patronów.

5.        Trwają zapisy na autokarową pielgrzymkę do M.B.Pocieszenia w Wieluniu i do Matki Bożej Leśniowskiej na 7 lipca.  Wyjazd po północy, powrót wieczorem.  Zeszyt zapisów w zakrystii, wyżywienie we własnym zakresie.

6.        W minionym tygodniu zmarła śp. +Anna Szczerba wieczne odpoczywanie……….

7.        Dziękujemy za sprzątanie kościoła, na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby, panie: Kołeczek Elżbieta, Hendzel Anna, Szpak Marzena, Szczyrba Renata, Poziemska Anna, Buczyńska Krystyna, Marchewka Jadwiga, Kaleta Maria, panowie: Sypień Jan i Smalara Stanisław.

8.        W piątek spotkanie uczniów z klasy VI. Obecność obowiązkowa w kościele, po Mszy św. spotkanie w salce. Pozostałe spotkania: Pn.- schola; Wt - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Sb. godz: 9:00. – lektorzy i animatorzy, ministranci: DSM i Oaza mają spotkania z siostrą

9.        Ogłoszenia: ……………………………………………………………...

10.    Ogłoszenia, intencje i zapowiedzi są wywieszone w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

11.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>