OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  V  NIEDZIELA WIELKANOCNA  10.05.2020r.

1.        Przeżywamy  V niedzielę Wielkanocną. Jest to druga niedziela miesiąca  maja. Msze święte jeszcze o godz: 9:00; 11:00; o 16:30 Nabożeństwo majowe i Msza święta. W dni powszednie nabożeństwa majowe o godz: 17:30 i Msza święta. Nabożeństwa majowe w niedzielę tak jak dziś o godz: 16:30 i Msza święta. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe. Dziś czytany jest apel biskupów archidiecezji przemyskiej.

2.        W liturgii tygodnia przeżywamy:

·         Wt. – św. Nereusza i Achillesa  i Pankracego – tzw. ogrodników

·         Śr. – N.M.P.z Fatimy – nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy

·         Cz. – św. Macieja Apostoła

·         Pt. -  św. Zofii - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·         Sb. –  św. Andrzeja Boboli

·         N . – św. Brunona – VI niedziela Wielkanocna. Msza święta wieczorna w języku łacińskim.

3.        Poniewaź nadal zawieszona jest możliwość prowadzenia zbiórek, zwracamy się z prośbą o wpłaty swoich ofiar na potrzeby parafii na konto parafialne.

4.         Dziś i we wtorek modlimy się w intencji pielęgniarek niosacych pomoc chorym, zwłaszcza w obecnym czasie pandemii, zwłaszcza wobec wyrazów agresji, z którymi się spotykają.

5.         Nadal obowiazują udzielone przez księży Biskupów dyspensy od obowiazku uczestnictwa w Mszy świętej w niedziele i święta. W naszej światyni może uczestniczyć 20 osób, oraz na polu z zachowaniem oczywiście przepisów: maseczki i odległośc 2 m.

6.        Solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych za wstawiennictwem świętych patronów.

7.        Bóg zapłać za troskę o kościół, do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek po mszy św. wieczornej prosimy panie: Fuczek Maria, Rak Teresa, Krajewska Danuta, Gajda Grażyna, Kluzowicz Bogumiła, Kosiba Małgorzata, Wójtowicz Jolanta, Dziak Krystyna, panowie: Urban Józef i Żygłowicz Józef .

8.        Ogłoszenia: …. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, prosimy o przybycie tylko jednego z rodziców.

9.        Spotkania nadal zawieszone.

10.    Ogłoszenia, intencje, zapowiedzi przeczytamy na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

11.    Msze święte w tygodniu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>