OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA  10 LUTY 2019r.

1.      Dziś V niedziela zwykła, zarazem druga niedziela lutego. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00, 17:00. W tygodniu msze święte : o godzinie 7:00 i 17:00 w poniedziałek dodatkowa Msza święta dla chorych o godz: 10:00

2.      W tym tygodniu wspomnienie:

·         Pn. – N.M.P. z Lourdes – Dzień Chorych

·         Śr. – nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

·         Czw. – święto św. Cyryla i Metodego Patronów Europy

·         Pt. – bł. Michała Sopoćko - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·         N. VI niedziela zwykła, trzecia niedziela miesiąca przed każdą mszą św. czytane są wypominki i odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego

3.      Dziś jak w każdą II niedzielę miesiąca zbiórka na remonty i renowację kościoła i obiektów sakralnych. Z tych pieniędzy prowadzone są prace bieżące, opłacane ogrzewanie kościoła.

4.      W przyszłą niedzielę o godz: 15:00 zebranie Rady Parafialnej, dotyczących spraw bieżących.

5.      Na poniedziałek zapraszamy wszystkich chorych, których można przywieźć do kościoła na specjalną Mszę świętą dla nich, po Mszy świętej nabożeństwo dla chorych i błogosławieństwo „lurdzkie” Najświętszym Sakramentem.

6.      Od przyszłej niedzieli zaczynamy 40 – godzinne Nabożeństwo Adoracyjne przygotowujące nas na Wielki Post. Będzie trwać przez trzy kolejne niedziele. Program przedstawiony na stronie ogłoszeń.

7.      Bóg zapłać za ofiarę 200 zł na światło siostrom z Róży pw.św. Jadwigi Śl. /p. Jadwigi Urban/; siostrom z Róży pw. św. Agnieszki /p. Doroty Osika/ - 150zł; siostrom z Róży pw. św. Agaty /p. Marii Sękowskiej/ - 150zł; braciom z Róży pw. św. Tadeusza /p. Tadeusza Liszki/ - 150zł; braciom z Róży pw. św. Józefa  /p.Władysława Mamroła/ - 100zł.

8.      Trwają ferie zimowe, życzymy dzieciom i młodzieży radosnego wypoczynku, solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia, a gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii.

9.      Spotkanie: Wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich

10.  Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. +Bronisław Hendzel, pogrzeb wstępnie ustalony na wtorek, szczegóły będą na klepsydrach. Wieczne odpoczywanie……

11.  Ogłoszenia   …………Szkoła Podstawowa w Bieździedzy ….….

12.  Dziękujemy za troskę o  kościół. Do sprzątania na poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej  prosimy panie – Bartyzel Jadwiga, Strugała Maria, Żmuda Jadwiga, Urban Beata, Kulig Danuta, Smalara Zofia, Strugała Barbara, Reczek Maria, Dziędzioł Elżbieta, Kulig Agnieszka.

13.  Ogłoszenia, intencje, zapowiedzi możemy przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii, oraz w gazetce parafialnej.

14. Intencje Mszalne: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Program Adoracji – 40 godzinnego Nabożeństwa 17.02.2019r.

·        7:00 - Msza świeta - adoracja do godz. 9:00

·        9:00 - Msza św. i Adoracja do godz. 11:00

·        10:00 - Dzieci przedszkolne i uczniowie Szkoły Podstawowej i pozostają na Sumę

·        po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00