OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  1 PAŹDZIERNIKA 2017r.

1.    Dziś XXVI niedziela zwykła I niedziela miesiąca, października, adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.  9:00, 11:00; o16:30 Nabożeństwo Różańcowe i Msza św. dziś wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

2.    Msze św. w tym tygodniu rano o 6:30 Różaniec i Msza święta; wieczorem o 17:00 Nabożeństwo Różańcowe i Msza święta.

3.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – św. Aniołów Stróżów

·         Śr. – św. Franciszka z Asyżu - nowenna do M.B.N.Pomocy.

·         Czw. -  św. Faustyny Kowalskiej – pierwszy czwartek miesiąca

·         Pt. – św. Brunona – pierwszy piątek miesiąca - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·         Sb. – NM.P.Różańcowej pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo do Niep.Serca N.M.P - różaniec wokół  kościoła w intencji Ojczyzny i Msza świeta.  Różaniec i rozważania poprowadzą rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

·         N. – druga niedziela miesiąca października – Dzień Papieski.

4.    W przyszłą niedzielę jak w każdą II niedzielę miesiąca tradycyjna zbiórka na kontynuacje prac w kościele parafialnym. Z ofiar składanych przez Was prowadzone są prace remontowe plebanii, odnowiony został zabytkowy obraz M.B.Różańcowej Pompejańskiej.

5.    W Dzień Papieski - przed każdą Mszą świętą zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” , prosimy KSM o przeprowadzenie zbiórki.

6.    Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Różańcowych. Prosimy, aby Róże odmawiały Różaniec w niedzielę przed każdą Mszą świętą od rana, a w dni powszednie aby różaniec zaczynać o 6:30 nie wcześniej. Dla dzieci będą naklejki. Bóg zapłać wszystkim pielgrzymom do Gietrzwałdu, Niepokalanowa i Kałkowa i za wspólną modlitwę.

7.    W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą świętą, w piątek o 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do spowiedzi. Klasy IV - VI spowiadają się od Wt.- Czw.

8.    Do chorych udajemy się w piątek od godziny 8:30.

9.    W pierwszą sobotę w ramach akcji „Różaniec do granic” zapraszamy do wspólnej modlitwy w Gładyszowie dokąd udaje się autobus z chętnymi parafianami. Zapisy u ks.Katechety. Podajemy adres i Pesel. W sobotę w kościele parafialnym w czasie Mszy św. wieczornej rozdanie różańcy dzieciom które przygotowują się do pierwszej spowiedzi i komunii św. W niedzielę dzieci z kl.III  i młodsze przychodzą na sumę.

10.    Jak co roku -  w piątek 13.X. przeżywać będziemy w parafii dekanalny dzień fatimski.

11.    W poniedziałek - 16.X  - przeżywać bedziemy parafialny odpust ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Suma ogodz: 11:00. Którą odprawi i kazania wygłosi ks. Marian Płonka.

12.    Solenizantom składamy serdeczne życzenia, wielu łask Bożych i wstawiennictwa świętych patronów orędowników. Bóg zapłać za ofiary na Radio VIA zebrano 350zł.

13.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy: panie: Czernicka Mariola, Biernacka Teresa, Fic Teresa, Biernacka Bożena, Mamroł Maria, Szpak Bogumiła, Szpak Barbara, Sikora Maria, Kurpińska Maria. Bóg zapłać za ofiarowane kwiaty do kościoła pani Annie Hendzel, Irenie Kutyna i Marii Umińskiej.

14.    Spotkania: Pn. godz: 16:15 – Oaza; Schola - po Mszy św.; Wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw.KSM; Pt. – kl. III Gimnazjum;Sb - od:8:00 - 9:00 ministranci, lektorzy; 9:00 – 10:00 kandydaci; o 10:00. – Kółko misyjne.

15.    Ogłoszenia ……………………….

16.    Ogłoszenia, intencje znajdują się na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej

17.    Msze święte:>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>