V Niedziela zwykła 07.02.2021 r.

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. W tygodniu Msze Św. rano o godz. 7:00 a wieczorem o godz. 17:00.

2.  W tym tygodniu wspominamy:

Śr.- wspomnienie Św. Scholastyki

Czw.- wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourds - Światowy Dzień Chorego

3.  Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.

4.  W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na potrzeby parafii. Można to uczynić składając datek do skrzynki z dopiskiem czy potrzebne jest potwierdzenie lub wpłacając na konto.

5. W czwartek przypada Dzień Chorego. Nie będzie dodatkowej Mszy Św. Możliwość spowiedzi przed Mszą Św. W tym roku ze względu na stan epidemii nie będzie tradycyjnych odwiedzin osób chorych.  Punktem centralnym obchodów tego Dnia będzie Msza Święta w intencji ludzi chorych, ich opiekunów oraz całego personelu medycznego, która zostanie odprawiona w rzeszowskiej bazylice OO. Bernardynów o godz. 9. Eucharystii będzie przewodniczył Biskup Ordynariusz. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Katolickie Radio „Via” oraz Radio Rzeszów. U nas na wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo z modlitwą o zdrowie i błogosławieństwo |Lourdzkie dla chorych.

6. Zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. na spotkanie organizacyjne w sobotę po Mszy Św. wieczorowej.

7. Bóg zapłać za ofiary na energię elektryczną z Róży P. Tadeusza Liszki 120 zł, z Róży P. Ireny Leśniak ( Św. Cecylii) 150 zł, z Róży Św. Agnieszki P. Doroty Osika 150 zł.

8. Podziękowanie za rozebranie choinek i dekoracji świątecznych kl. Tomaszowi, P. Łucji Ochałek, dziewczynom Juliom, Milenie i Patrycji.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Juliana Kolbusz. Wieczne odpoczywanie...

9.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: PT. Lechwar Antoni, Lechwar Małgorzata, Gozdecka Elżbieta, Maziarz Mariola, Żmuda Jan, Mamroł Krystyna, Mamroł Justyna, Mamroł Katarzyna, Tutak Teresa, Ochałek Łucja.

Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie.