OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
06 WRZEŚNIA 2020r.

1. Dziś XXIII niedziela zwykła Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00.
2. W tym tygodniu wspominamy:

·        Wt. – Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny (po Mszach Św. poświęcenie ziarna siewnego)
            ·        Sob. - wspomnienie Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej
            ·        Ndz.- dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca Św. i Ojczyzny.
3. Dzisiaj Pierwsza Niedziela miesiąca września, Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.

4. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na WSD w Rzeszowie.

5. Za tydzień II niedziela miesiąca, comiesięczna zbiórka na prace wykonywane w naszym Kościele. Niedługo będzie widać kolejny ich etap, zostanie zawieszony odnowiony żyrandol (pająk) główny.

6. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Św. o godz. 11:00 będzie uroczyste wprowadzenie nowego Ks. Proboszcza. Tradycyjnie dokona tego Ks. Dziekan.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.+ Stanisław Ochałek. Wieczne odpoczywanie...

8.  Jeśli ktoś życzyłby sobie, aby intencje pogrzebowe z pogrzebu Jego bliskich zostały odprawione wcześniej poza naszą parafią, serdecznie zapraszamy do kancelarii, aby skonsultować się z nami, co do ilości pozostałych Mszy i tych możliwych do odesłania. Zachęcamy Was do takiego działania, ponieważ jest mnóstwo zaległych intencji pogrzebowych, a czas oczekiwania na ich odprawienie jest bardzo długi.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  następujące osoby: Suska Barbara, Wenc Zofia, Szpak Zofia, Lenart Teresa, Bajorska Maria, Bajorska Celina, Osika Małgorzata, Pacana Katarzyna, Kopera Małgorzata, Wierzbicka Beata.