OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

04 Październik 2020r.
 
 
1. Dziś XXVII niedziela zwykła Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00.  Msze św. w tym tygodniu o godz.7:00 i o 17:00 , Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu i w niedzielę po Mszy Św. wieczorowej. 
 
2. W tym tygodniu wspominamy:

Pn. - wsp. św. Faustyny Kowalskiej
Wt. - 
Śr.- wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Czw.- 
Pt.- 
 
3.  Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
 
4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem: "TOTUS TUUS".  Tradycyjnie w tym dniu zbieramy ofiary do puszek na żywy pomnik św. Jana Pawła II ( wsparcie materialne dla ubogiej i uzdolnionej młodzieży ). Proszę Panie z Caritas o zorganizowanie się i pomoc w zbiórce. 

5. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne. 

6. Bardzo proszę o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej odnośnie zaległych Mszy Św. Najlepiej po Mszy Św. wieczornej. 

7. Zachęcam do licznego udziału w śpiewie Godzinek ku czci NMP przed Mszą Św. poranną. 

8. Bardzo dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w naszym sondażu.  Liczba tych, ktorzy wzięli udział wyniosła  239. Za remontem było 187 głosów, zaś przeciwnych 52.  
 
9. Powoli zbliżamy się do Odpustu parafialnego ku czci Św. Jadwigi Śląskiej, który wypada w piątek 16 października. W tym dniu będzie porządek niedzielny a uroczysta Suma o godz. 11:00. 
 
10. Odnowione zostały lichtarze ołtarzowe , pięknie wyczyszczone i pozłocone. Na ten cel wypłacono z konta parafialnego 2.200 zł.  
 
11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  następujące osoby: Wójtowicz Maria, Wójtowicz Wiktor, Mamroł Katarzyna, Gajda Barbara, Mamroł Marcin, Zbylut Genowefa, Lisowska Jadwiga, Kaleta Cecylia, Antos Stanisław, Żyra Danuta, Lisowski Adam