XIV Niedziela Zwykła 04.07.2021

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00, 17:00 . W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00.

2. W tym tygodniu wspominamy:

Wt.- wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Czw.- wsp. Św. Jana z Dukli

Pt- III piątek miesiąca- Koronka do Bożego Miłosierdzia

3. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w pożarze w Niżnej Białej. Bóg zapłać Paniom z Caritas za przeprowadzenie tej zbiórki. Także dzisiaj wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych. Odpust w Sowinie ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.  W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na potrzeby parafii. Można to uczynić wpłacając na konto lub wrzucając do skrzynki z dopiskiem czy potrzebne jest pokwitowanie.

5. W naszej parafii przebywa młodzież wraz z Księżmi na rekolekcjach oazowych. W tym roku będzie 2 turnusy. Witamy ich i życzymy owocnych przeżyć. Z racji bezpieczeństwa nie mogą uczestniczyć we Mszy Św. razem z nami, będą mieć Msze Św. w niedzielę o godz. 13:00 a w dzień powszedni o godz. 12:00.

6. Trwają prace przy dachu starej plebanii. Módlmy się o dobrą pogodę i szczęśliwe zakończenie prac.

7. Podziękowanie za darowany dla parafii nowy parowy magiel elektryczny do bielizny kielichowej. Jest to dar serca naszej parafianki. Bóg zapłać!!

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Ozga Teresa, Niklewicz Teresa, Leśniak Irena, Łętowska Jolanta, Winiarska Jadwiga, Kaleta Beata, Mamroł Beata, Wilisowska Małgorzata, Kozioł Teresa, Gozdecka Teresa.

Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...