II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03.01.2021

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. W tygodniu Msze Św. rano o godz. 7:00 a wieczorem o godz. 17:00.

2. W tym tygodniu :

Śr. - Uroczystość Obhawienia Pańskiego. Msze Św. o godz. 7:00, 9:00, 10:30 i 12:00 ( poświęcenie kredy i kadzidła). Składka przeznaczona na misje.

3.  Dziś I niedziela miesiąca Adoracja i zmiana Tajemnic Różańcowych.

4. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

5. W minionym tygodniu został wpłacony zadatek 5.000 zł na materiały remontu dachu starej plebanii.

6.  W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na potrzeby parafii. Można to uczynić składając datek do skrzynki z dopiskiem czy potrzebne jest potwierdzenie lub wpłacając na konto. W dalszym ciągu są do odebrania w kancelarii potwierdzenia z ostatnich 2 miesięcy.

7Zgodnie z decyzją ks. Biskupa rzeszowskiego w tym roku w naszej Diecezji nie odbędzie się wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie. Zamiast odwiedzin przez duszpasterzy w domach zapraszamy mieszkańców do kościoła na wieczorną Mszę Świętą, wspólną modlitwę i kolędowanie.  Na to spotkanie należy przynieść wodę, która zostanie poświęcona w świątyni, a w domu tą wodą po modlitwie należy pokropić mieszkanie. Jeżeli ktoś w tym roku wprowadził się do nowego domu, a chce, aby mimo pandemii kapłan je poświęcił to należy się indywidualnie umówić z księdzem. Jeżeli ktoś z racji obawy przed zakażeniem , choroby lub innych przyczyn nie będzie mógł tego uczynić, to wzbudzając sobie intencję otrzyma takie błogosławieństwo w sposób duchowy dla siebie i całej rodziny.
W tym tygodniu zapraszamy:
poniedziałek: Bieździedza numery od 1 do 40,
wtorek: Bieździedza numery od 41 do 80,
czwartek: Bieździedza numery od 81 do 120,
piątek: Bieździedza numery od 121 do 160,
sobota: Bieździedza numery od 161 do 200.
Broszury z błogosławieństwem wyłożone będą koło Św. Józefa w cenie 2 zł (proszę wrzucić do skrzynki) .

8.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła  W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: PT. Palar Renata, Stasiowska Grażyna, Bartusik Lucyna, Gozdecka Eleonora, Mamroł Aneta, Kulig Barbara, Wojdyła Marcin, Liszka Aneta, Kaleta Edyta, Lechwar Danuta.

Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie.