V Niedziela Wielkanocy 02.05.2021 r.

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 17:00 . W poniedziałek 03 maja porządek jak w niedzielę. W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. Nabożeństwa Majowe po Mszy Św. wieczorowej.

2. W tym tygodniu wspominamy:

Pn.- uroczystość NMP Królowej Polski

Wt-  wsp. Św. Floriana

Czw.- święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba

Sob.- uroczystość Św. Stanisława BM Patrona Polski

3. Dziś niedziela adoracyjna z Aktem Zawierzenia parafii opiece Św. Józefa i zmiana Tajemnic Różańcowych.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piatek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:00. Możliwość odwiedzin chorych w piątek od godz. 8:00 po uprzednim zgłoszeniu w zakrystii.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Liszka i śp. Edwarda Jareckiego. Wieczne odpoczywanie...

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła Bierzmowanym i ich rodzinom.  W tym tygodniu na wtorek i piątek proszone są następujące osoby: Roś Barbara, Czajka Małgorzata, Czajka Agata, Górczany Ewa, Roś Jadwiga, Palar Barbara, Kaszycka Katarzyna, Kosiba Ewa, Włodarczyk Anna, Roś Eugenia.

Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...