V niedziela Wielkiego Postu 17.03.2024

1. Dziś po Gorzkich Żalach zakończenie rekolekcji parafialnych. Bóg zapłać ks. Franciszkowi misjonarzowi Matki Bożej z La Salette za wygłoszone Słowo Boże. Polecamy go opiece Matki Bożej i życzymy wielu łask Bożych.

2. We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

3. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie w najbliższą sobotę 23 marca w godz. 9:00- 10:30, godz.11:00- 12:00, godz. 15:00-16:00 i 16:30-17:00. Bardzo prosimy, aby skorzystać w tym dniu ze spowiedzi, gdyż w pozostałe dni będziemy spowiadać w innych parafiach.

4. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Św. Uroczystość zwiastowania Pańskiego ze wzgl. na Wielki Tydzień zostaje przeniesiona na poniedziałek po niedzieli Miłosierdzia.

5. Na potrzeby parafii wraz w wpłatami na konto zebrano 4832 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

6. Bóg zapłać za ofiary na energię elektryczną: z Róży św. Klary/p. Marii Włodarczyk 200 zł.

7. Zbierane są ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego grobu. Ofiarę w kopercie z podpisem i dopiskiem „na kwiaty” można wrzucać do skrzynki.

8. Od soboty 16 – 24 marca br. w całej Polsce odmawiana jest Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek oraz piątek proszone są następujące osoby: Jachym Danuta, Mocek Sabina, Palar Aneta, Górczany Genowefa, Krajewska Małgorzata, Surdel Teresa, Strugała Halina, Żygłowicz Bernadetta, Harko Władysław, Fundakowska Renata.

Sprzątający w ubiegłym tygodniu złożyli ofiarę 140 zł. Bóg zapłać.

Ogłoszenia Parafialne  Więcej...