INTENCJE MSZALNE UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

OPUST PARAFIALNY 17.06 – 23.06  2019r.

 

DATA

GODZ

TREŚĆ INTENCJI

Pn.17.06. 2019r. św. Brata Alberta Chmielo-wskiego

7:00

7:00

 

18:00 

      18:00

1)+Maria i Piotr Winiarscy – od syna Leszka z żona

2)+Roman Kaleta – o córek Edyty i Marzeny

 

3)+Władysław Kwieciński w 1r. śmierci i Jego rodzice – od córek Marzeny i Edyty

4)+Józef Niziołek – o sąsiadów córki Joanny: Zbylutów i Szlachtów

Wt.18.06. 2019r. św. Elżbiety

7:00

 

18:00

18:00

1)+Józef Palar w 3r.śmierci – od żony i dzieci

 

2)+Władysław Hendzel – o siostry Krystyny z mężem

3)+Damian i Wojciech Kopeć w 12r.śmierci

Śr. 19.06. 2019r. św. Romualda

7:00

 

8:00

16:00 

 

      18:00

18:00

1)+Roman Kaleta – od brata Henryka z rodziną

 

2) – zakończenie Roku Szkolnego – z podziękowaniem za Rok Szkolny.

3) – zakończenie Roku Szkolnego – Przedszkole w int. siostry Reginy w 25r. ślubów wieczystych o zdrowie i Boże błog. – od dzieci i rodziców.

 

4)+Zofia Frączek – od wnuczki Anety

5)+Jadwiga i Stanisław Matysik w 18r.śmierci Jadwigi i w 15r. śmierci Stanisława – od syna Józefa

Czw.20.06. 2019r. BOŻE CIAŁO

7:00

7:00 

 

 

9:00

9:00 

 

      17:00

1)+Zofia Frączek – od wnuczki Wioletty z rodziną

2) – W intencji Wioletty i Zbigniewa Jachym w 25 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog, opiekę M. Bożej na dalsze lata – od rodziców

 

2) – W intencji Kosynierów i ich rodzin z prośbą o zdrowie i Boże błog.

3) – W intencji żyjących i zmarłych kapłanów, którzy pracowali w tej parafii – od sióstr z Róży pw. św. Faustyny

 

4)+Marcin Śliż w 5.r.śmierci – od żony i syna

Pt. 21.06. 2019 r. św. Alojzego Gonzagi

7:00 

7:00

 

18:00

1)+Alicja i Władysław Wojnarowicz w 20r. śmierci Alicji – od dzieci i wnuków

2)+Władysław Sypień z racji imienin i z okazji Dnia Ojca

 

3)+Jan Wilisowski i Jego rodzice – od rodziny

Sb. 22.06. 2019r.św. Paulina z Noli

7:00

7:00

14:00

18:00

1)+Jan Stasiowski – od siostry Helemy

2)+Zofia Frączek – o wnuka Mariusza z żoną

3) – Msza św. ślubna

4)+Bronisław Palar z okazji Dnia Ojca – od dzieci

N. 23.06. 2019r.

XII niedz. zwykła

7:00

 

7:00

 

9:00

9:00

 

11:00

 

17:00

1)+Zofia i Jan Sypień w 9r.śmierci Zofii – od rodziny

 

2+Władysław Kwieciński – od bratowej z Nawsia Kołaczyckiego z rodziną

 

3)+Jan i Stefania Kaleta – od córki Józefy z rodziną

4)+Marian Bronowicz w Dniu Ojca – o córek 

 

5)+Władysław Szczyrba w Dniu Ojca – o córki Teresy z rodziną

 

6)+Józef i Władysława Kopeć – od córki


Ks. Andrzej Urban odprawia Msze święte gregoriańskie za śp. +Józefa Smalarę od 1 do 30 czerwca 2019r.,a ks. Adam Lechwar odprawia Msze św. gregoriańskie za śp. +Danutę Majewską. Ks. Jarosław Młodecki odprawia Msze św. za śp. +Tadeusza Młodeckiego poza parafią.  



6.01.2019r.

13.01.2019r.

20.01.2019r.

27.01.2019r.

3.02.2019r.

10.02.2019r.

17.02.2019r.

24.02.2019r.

3.03.2019r.

10.03.2019r.

17.03.2019r.

24.03.2019r.

31.04.2019r.

7.04.2019r.

14.04.2019r.

21.04.2019r.

28.04.2019r.

5.05.2019r.

12.05.2019r.

19.05.2019r.

26.05.2019r.

2.06.2019r.

9.06.2019r.

16.06.2019r.