INTENCJE MSZALNE 2.12. – 8.12. 2019r. I NIEDZIELA ADWENTU

 

Termin   Godz.     Treść intencji

Pn.2XII

2019r.błRafała Chylińskiego

7:00

7:00

 

17:00

1)+Józefa Bajorska – od sąsiadki Józefy Biernackiej

2)+Zofia Betlej z Sieklówki – od Grażyny i Józefa Stasiowskich

 

3)+Jan Madej o życie wieczne

 

Wt.3XII

2019r. św.Franciszka Ksawe rego

7:00

 

7:00

 

17:00

1) – W intencji Stanisława Kopcia w 71 rocznicę urodzin z podziękowaniem za przeżyte lata z prośbą zdrowie, Boże błog. i opiekę M. Bożej – od szwagra z rodziną

2)+Paweł Komisarz – od córki Elżbiety z rodziną

 

3)+ks. kan Henryk Zachara – od parafianek z Zespołu Caritas

 

Śr.4.XII2019r. św.Jana Damasci św. Barbary

7:00

7:00

 

17:00

17:00

1)+Jan Palar – od Grażyny i Tadeusza Ochałek

2)+Jerzy Krajewski w 7 dzień śmierci – od żony

 

3)+Barbara Szafraniec w dniu imienin – od męża i rodziny

4)+Stanisław Szczyrba w 3r. śmierci – od żony z dziećmi

 

Cz.5XII2019r.

7:00

7:00

 

17:00

17:00

1)+Maria i Kazimierz Lechwar w 21r.śmierci Marii

2)+Zofia Bajorska – od koleżanki Jadwigi Szpak

 

3)+Felicjan Skocz – od kolegów i koleżanek córki Krystyny z firmy „Astra”

4)+ks. kan Stanisław Karabin w 15r.śmierci

 

Pt.6.XII2019r. św. Miko-łaja

7:00

7:00

 

17:00

1)+Jan Barwiński w 36r.śmiercii i syn Adam

2+Józefa Bajorska – od syna Jana z rodziną

 

3)+Maria Stec w 29r.śmierci; jej córka i synowie – int. od dzieci

 

Sb.7XII2019r św. Ambro- żego

7:00

     7:00

 

17:00

1)+Władysław i Maria Rzońca w 1r.śmierci Władysława – od córki Agnieszki z rodziną

2)+Irena i Zdzisław Ligęza – od córki

 

3)+Anna Zbylut w 28r. śmierci – od rodziny

 

Niedz. 8.XII 2019r.

II.niedz Adw. Urocz.

Niep. Pocz. N.M.P

7:00

            7:00

 

     9:00

 

11:00

 

    17:00

1)+Maria, Edward, Michał Palar w rocznicę śmierci Michała – od rodziny

2)+Władysław Hendzel w 1 r śmierci – od brata Wiesława z rodziną

 

3)+Emilia Łętowska i mąż Jan w 4r.śmierci Emilii – od córki Haliny z rodziną 

                                                                                       4)+Dziędzioł Stanisława – od Rady Parafialnej

 

5)+Dziok Maria w 10r.śmierci - od córki z rodziną

 

Msze św. gregoriańskie:  Od 1 grudnia ks. Andrzej Urban będzie odprawiał Msze święte gregoriańskie za śp. + Annę Smalara. Ks. Przemysław Przyślak będzie odprawiał zaległe msze pogrzebowe od uczestników pogrzebu lista będzie wywieszona na tablicy ogłoszeń. 

 



6.01.2019r.

13.01.2019r.

20.01.2019r.

27.01.2019r.

3.02.2019r.

10.02.2019r.

17.02.2019r.

24.02.2019r.

3.03.2019r.

10.03.2019r.

17.03.2019r.

24.03.2019r.

31.04.2019r.

7.04.2019r.

14.04.2019r.

21.04.2019r.

28.04.2019r.

5.05.2019r.

12.05.2019r.

19.05.2019r.

26.05.2019r.

2.06.2019r.

9.06.2019r.

16.06.2019r.

23.06.2019r.

30.06.2019r.

7.07.2019r.

14.07.2019r.

21.07.2019r.

28.07.2019r.

4.08.2019r.

11.08.2019r.

18.08.2019r.

25.08.2019r.

1.09.2019r.

8.09.2019r

15.09.2019r.

22.09.2019r.

29.09.2019r.

6.10.2019r.

13.10.2019r.

20.10.2019r.

27.10.2019r.

3.10.2019r.

10.11.2019r.

10.1.2019r.

17.11.2019r.

24.11.2019r.

1.12.2019r.