INTENCJE MSZALNE
XXIVNIEDZIELA ZWYKŁA
28.09.–04.10.2020 r.
 
Termin
Treść intencji
 
Poniedziałek
28.09.2020r.
7.00
1) + Stanisław Ochałek od bratanicy Anny
 
18.00
2) + Jadwiga Gozdecka od kolegów i koleżanek syna Jozefa z Równi
 
Wtorek
29.09.2020r.
7:00
1) + Ewa Szpak 11 r.śm. od mamy
 
18:00
2) + Michał Mamroł od dzieci
 
Środa
30.09.2020r.
7:00
1) + Tadeusz Lechwar od Marii i Jana Kaletów z rodziną
 
18:00
2) + Jadwiga Lechwar od Doroty z rodziną
 
Czwartek
01.10.2020r.
7:00
1) + Julia i Józef Palar od córki Jadwigi
 
17:00
 
18:00 
2) + Stanisław Ochałek od chrzestnego Damian

3) + Eugeniusz Lechwar
 
Piątek
02.10.2020r.
7.00
1) + Stanisława Kaleta od siostry Janiny z rodziną
 
15:30
 
18:00
2) Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego przedszklaków

3) + Stanisław Ochałek od bratanicy Małgorzaty z rodziną
 
Sobota
03.10.2020r.
7:00
1) + Józefa Biernacka od Składanowskich
 
14:00
2) Ślub Ochałek- Kosiorowski
 
17:00
 
18:00 
2) + Chrzest Aleksander Adrian Liszka 

+ Maria Stanek od córki Doroty z mężem
 
Niedziela
04.10.2020r.
7:00
1) + Franciszek i Maria Machowski 
 
9:00
2) + Zofia Stasiowska od syna Janusza z rodziną
 
11:00
3) + Zofia Frączek 2 r.śm. od męża
 
17.00
5) + Anna Warchoł 2 r.śm, od dzieci i wnuków
 
Msze poza parafią:
 
 
1. Msze Święte greg. za śp. Wojciecha Kosibę odprawia ks. Andrzej Urban. (01.09-30.09)
2. Msze Święte za śp. Ludwika Płaziaka odprawia ks. Jan Kraus. (31.08-30.09) 
3. Msze Święte za śp. Wiesław Korzeń odprawi ks. Andrzej Urban
4. Msze Święte za śp. ks. Henryk Zachara odprawi Ks. Stanisław Łukasik  
5. Msze Świete za śp. Józef Ochałek odprawi ks. Adam Lechwar 
6. Msze Święte za śp. Maria Wilisowska odprawi ks. Adam Lechwar.
7. Msze Święte za śp. Jadwigę Kulig odprawia ks. Krystian Charchut (01.10-30.10)
8. Msze Święte za śp. Bronisława Hendzel odprawia ks. Przemysław Przyślak. (01.10 -27.10)

 
 

 



3.02.2019r.

10.02.2019r.

17.02.2019r.

24.02.2019r.

3.03.2019r.

10.03.2019r.

17.03.2019r.

24.03.2019r.

31.04.2019r.

7.04.2019r.

14.04.2019r.

21.04.2019r.

28.04.2019r.

5.05.2019r.

12.05.2019r.

19.05.2019r.

26.05.2019r.

2.06.2019r.

9.06.2019r.

16.06.2019r.

23.06.2019r.

30.06.2019r.

7.07.2019r.

14.07.2019r.

21.07.2019r.

28.07.2019r.

4.08.2019r.

11.08.2019r.

18.08.2019r.

25.08.2019r.

1.09.2019r.

8.09.2019r

15.09.2019r.

22.09.2019r.

29.09.2019r.

6.10.2019r.

13.10.2019r.

20.10.2019r.

27.10.2019r.

3.10.2019r.

10.11.2019r.

10.1.2019r.

17.11.2019r.

24.11.2019r.

1.12.2019r.

8.12.2019r.

15.12.2019r.

22.12.2019r.

29.12.2019r.

5.01.2020r.

12.01.20120r.

19.01.2020r.

26.01.2020r.

2.02.2020r.

9.02.2020r.

16.02.2020r.

23.02.2020r.

1.03.2020r.

8.03.2020r.

15.03.2020r.

22.03.2020r.

29.03.2020r.

5.04.2020r.

12.04.2020r.

19.04.2020r.

26.04.2020r.

3.03.2020r.

10.05.2020r.

17.05.2020r.

24.05.2020r.

31.05.2020r.

7.06.2020r.

14.06.2020r.

21.06.2020r.

28.06.2020r.

5.07.2020r.

12.07.20120r.

19.07.2020r.

26.07.2020r.

2.08.2020r.

9.08.2020r.

16.08.2020r

23.08.2020r.

30.08.2020

06.09.2020

13.09.2020

20.09.2020

27.09.2020