OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

8 LIPCA 2018r.

1.      Dziś XIV niedziela zwykła, II niedziela miesiąca. Msze święte jeszcze o : 9.00;11.00 i 17.00.

2.      Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00

3.      W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Augustyna Zaho Ronga i współbraci

·         Śr. – św. Benedykta patrona Europy

·         Czw. – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

·         Pt. – św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników

·         Sb. - św. Kamila de Lellis i św. Henryka – patrona ks. kanonika Henryka Zachary,  pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4.      N. – św. Bonawentury – XV niedziela zwykła. Jest to  III niedziela miesiąca modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach

5.      Nabożeństwa w tygodniu w środę do M.B.  Nieustajacej Pomocy; w czwartek o powołania;       w piątek do Miłosierdzia Bożego.

6.      Dziś o godz. 15:00 nadzwyczajne zebranie Rady Parafialnej na plebanii.

7.      Jak było zapowiadane dziś zbiórka na konserwację i remonty w kościele. Jak widzimy rozpoczęły się prace renowacyjne epitafium nagrobnego ks. St. Tarnowskiego.

8.      Już dziś zapowiadamy, że poświęcenie wszelkich pojazdów od rowerów po samochody, oraz modlitwa za kierujących będzie w IV niedzielę 23 lipca, po każdej Mszy świętej. Jak co roku do puszek składamy ofiarę w ramach akcji „Miwa Polska” – jako pomoc dla misjonarzy.

9.      Zachęcamy młodzież do udziału w Saletyńskich Spotkaniach Młodzieży w Dębowcu.

10.  Serdecznie dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w pogrzebie mojej mamy w czwartek w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego w Domatkowie. Bog zapłać siostrom zakonnym, dorosłym, delegacjom szkoły. Młodzieży, dzieciom z DSM przybyłym z siostrą Łukaszą,  pocztom sztandarowym kosynierom, strażakom, wszystkim przybyłym autobusem zorganizowanym przez pana Radnego Edwarda, dziękuję wszystkim przybyłym indywidualnie. Wszystkim za wszystko „Bóg zapłać.                                                 W jej intencji wieczne ………….

11.  Dziękujemy za wczorajszy udział w pielegrzymce do Wielunia, Czeętochowy i Leśniowa.

12.  Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, a gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii. Cieszymy się z pobytu w naszej parafii Oazy Dzieci Bożych. Módlmy się za ks. Moderatorów, Kleryka, Animatorów i Animatorki posługujące pod twą obronę………..

13.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła na poniedziałek i piątek prosimy: Pałys Agata, Rączka Barbara, Liszka Krystyna, Wenc Zofia, Lenart Teresa, Szpak Zofia, Bajorska Maria, oraz panowie. Liszka Tadeusz, Bajorski Mieczysław, Opiela Andrzej.

14.  Bóg zapłać za ofiarowane kwiaty do kościoła p. Danucie Żegockiej, Katarzynie Pałys i p. Pawłowi Lechwarowi.

15.  Zapowiedzi, ogłoszenia i intencje wywieszone są w gablotce ogłoszeń, na stronie internetowej parafii, oraz na kartkach.

16.  Msze święte w tygodniu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>